| benygaidaci a întrebat:

in ultimele zile am fost la înot si după care la saună si ultima oară cand am fost la înot si pe urmă la saună, am stat la saună mai mult de 20 de minute (cred, nu aveam ceas la mine, doar o clepsidră) şi stiu că idealu de stat la saună e 10-15 minute si de atunci parcă mă simt cam slăbit, obosit, chiar dacă săptămâna asta nu am mai fost. De ce oare? Mă puteti ajuta vă rog cu această nelămurire si dacă se poate si cateva sfaturi? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Coropisnitadenoapte a răspuns:

Nu e nimic grav.Din cauza aburului în exces ești slăbit dar în scurt timp îți vei reveni.Mi s-a întâmplat și mie. Încearcă să numai depășesti timpul recomandat! Fundă?