| Himynameis a întrebat:

Salut TPU

Mereu Simt un gol in stomac sau ca mi se Închide stomacul si mereu imi e rau asa deodata si m-am saturat sa tot fiu asa, daca nu mananc o zi gata mi e rau etc etc. Trebuie sa mananc mereu in continuu ca altfel ma ia cu de toate. Acum iar ma doare stomacul si nu vreau sa mananc efectiv nimic...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Ce frumoasa ar fi lumea dacă organismul ar trai numai cu apa și aer...

| iamanonima a răspuns:

E normal, mi se întâmplă și mie. Trebuie doar sa mananci când ti-e foame și totul va fi bine. laughing

| Himynameis explică (pentru iamanonima):

Aoleu da mi e frica sa nu mor jur

| iamanonima a răspuns (pentru Himynameis):

laughing))))ciudaaat

| eueu1996 a răspuns:

Daca nu respecti cat de cat un program de masa e normal sa patesti asa