| Angyclon a întrebat:

Salut, imi e cam rusine sa pun intrebarea asta. Nu ca ar fi cine stie ce dar...
Am o mare problema cu transpiratul...stiu stiu, e ceva cat se poate de normal dar nu stiu ce sa fac. Transpir oricand, oriunde, cu orice as fi imbracata. Dimineata, dupa ce ma imbrac ca sa merg la scoala, nici nu ajung la scoala si apar petele de transpiratie. Sunt disperata. Imi spal hainele odata pe zi. Aveti vreo solutie? Stiu ca e ceva foarte normal dar nu e foarte confortabil sa simti ca trebuie sa te ascunzi toata ziua si sa poti permanent hanorac sau geaca sau doar maieu din cauza petelor si mirosului. >>>:":":"

Răspuns Câştigător
| Catalina_6831 a răspuns:

Bunahappy...nu trebuie sa iti fie rusine si eu am problema asta.de obicei cand merg undeva acasa nu prea.stiu cum e te imbraci si dupa 2 min apar petele.consulta un medic endocrinolog, el te poate ajuta.si eu ma simt un pic jenata dar nu am ce face, nu dau imp parerii celorlaltihappy

4 răspunsuri:
| milz a răspuns:

Angyclon, am avut aceeasi problema. eu va recomand deodorantul MAXIM, il puteti comanda de pe net, iar in unele orase se gaseste si in farmacii, la pretul de 62 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.stai Linistita.:d'. DaCc e ft CaLd'. Sau. daca nu-tsi merge.
fate ca love struck.love struck.Cv.love struck.parfum.love struck.orike

| lolita_8716 a răspuns:

Pai uite ce ar fii...eu iti propun sa iti cumperi un deodorant daca transpiri asa des ti-as recomanda deodorant de barbati cu biila deoarece este foarte foarte bun.cre ca te-a ajutat. fundita?

| mandalay a răspuns:

Si eu am avut aceasta probleme, la unii trec prin deiferite metode, tratamente la unii nu.Eu pot sa-ti spun ca am gasit un mic leac pentru transpiratie pe : http://leacuri-babesti.info/