| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa slăbesc 2 kg din 48. Nu beau niciun fel de sucuri dar manac prajeli și dulciuri sincer. Fac sport ca o nebuna peste o ora pe zi.
Vreau sa slăbesc! Nu mai pot sincer. Am un apetit foarte mare și manac ca o nebuna.
De mâine o sa încep o cura cu maxim 900 de calorii pe zi.
Ce sa mananc la scoala? Faceti-mi va rog un meniu pe o zi.
Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adiadictie a răspuns:

Trei banane mari si struguri. dar doar o zi

| ngina a răspuns:

Nu mânca dulciuri și prăjit eu când n-am mâncat prăjit și n-am mâncat dulciuri am avut o problemă de sănătate și am slăbit dar dacă faci și sport o să slăbești mai repede și bea multă apa ca să te hidratezi.Și mai întâi fă sport și după sport mâncă