| AlbertoPitbull a întrebat:

Salut, tuturor! Acum 2 zile am facut sparring la niste antrenamente si am prins o lovitura aiurea, in loc sa dau cu tibia, am dat cu "siretul". S-a umflat putin si azi dimineata vazui ca a inceput sa mi se invineteasca intr-o parte. Nu ma doare deloc cand merg sau cand stau in el, ma doare doar cand apas pe umflatura. Pana acum n-am mai patit, sa fie ceva mai grav? Ma gandesc ca daca era mai grav ma durea cand mergeam. Tot ce ma ingrijoreaza e ca incepu sa se invineteasca abia acum, voi ce credeti? O fi ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Lovituraeste la picior localizata? Nu are ce greu sa fie o vanataie, va plangeti mai rau ca femeile unii mai.

| AlbertoPitbull explică (pentru Simpatic):

Cine se plange? Pe mine tot ce ma intereseaza e sa nu fie altceva ca sa pot face sport in continuare, maine am programare la control

| Simpatic a răspuns (pentru AlbertoPitbull):

Mult succes si sa nu fie ceva grav!

| AlbertoPitbull explică (pentru Simpatic):

Te pup frt ms