| Daddyy a întrebat:

Salut, vreau sa cresc in inaltime si am vazut pe net o carte pentru inaltimea perfecta www.inaltimeaperfecta.com :D si as vrea sa stiu cam ce contine cartea pentru cei care si-au cumparato. Vreau sa ma inalt minim 4cm in vacanta de vara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LoveMusic14 a răspuns:

Hei! Ce ma bucur ca nu sunt singura care își face probleme de înălțime... Ba chiar eu am un complex mare cu Înălțimea. Oricum am auzit numai lucruri bune despre aceasta carte si de la prieteni si de la anumite forumuri pe net. Eu mi-am comandat-o ieri si sunt foarte curioasa sa vad ce ar trebui sa fac sa mai câștig centimetri in înălțime. Eu chiar îți sugerez sa ti-o cumperi pentru ca eu ca persoana nu ma prea incred in ce spun oamenii de pe net si in afara de asta sunt si sceptica in privința produselor vandu-te pe net, dar aceasta carte m-a convins. Îți spun cu toată inima ca personal cred ca merita sa ti-o iei. Îți voi da mai multe detalii când o primesc. pupici!

| Gomeluu12 a răspuns (pentru LoveMusic14):

Buna,as vrea sa stiu daca te a ajutat cartea

| hackvl1 a răspuns:

Apucate de handball sau de baschet si o sa crestii suficient