| Lijeico a întrebat:

Salutare,am asa o intrebare,ma numesc Ilie,am asa o problema la penis,preputul il pot decalota cind este in stare flascanormala) si in erectie il pot decalota dar asa poate un pic mai greu,dar il pot,insa partea stinga a glandului sta lipita o piele,cind declaotez se observa cum sta lipita dar partea dereapta nu sta lipita de marginea glandului nu sus dar jos unde se termina de margine, ce ma sfatuiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Coloringthevoid a răspuns:

Intrebarea asta a fost pusa in gluma? Te rog spune-mi ca fost pusa in glumasad

| Lijeico explică (pentru Coloringthevoid):

Nu in gluma, de ce?

| Lijeico explică:

Nu in gluma, de ce?

| Coloringthevoid a răspuns (pentru Lijeico):

Atunci scuze, nu trebuia sa raspund...consulta un medic happyca majoritatea nu cred ca stim raspunsul.