| Adrian22cluj a întrebat:

Salutare,după un antrenament intens am observat ca aveam ochii rosii(mai mult un ochi) nu știu sigur din ce cauza dar după 30-40 minute nu mai erau rosii dacă știți cumva din ce cauza...va rog sa îmi spuneți.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ValentinMihai78 a răspuns:

Este ceva de îngrijorat! Mergeți la medicul de familie, eventual sau un cardiolog.

3 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Tensiune arterială crescută datorită antrenamentelor, dar și energizante, stimulente și ce mai luați pentru efort fizic, mușchi.
Un tânăr de 17 ani, recent a decedat datorită supradozei de energizant!

| Adrian22cluj explică (pentru ValentinMihai78):

Nu consum energizante sau prafuri etc, este ceva normal sau grav cu tensiunea arteriala?

| Adrian22cluj explică (pentru ValentinMihai78):

Mulțumesc!

| ValentinMihai78 a răspuns (pentru Adrian22cluj):

Este ceva de îngrijorat! Mergeți la medicul de familie, eventual sau un cardiolog.