| minix20 a întrebat:

Salutare, eu de mai mult timp simt mereu ca am contractari musculare, ma dor muschii mereu, mentionez ca am scolioza dorso lombara.
Acum am picat cu bicicleta, insa n-am picat chiar atat de rau insa ma dor foarte rau muschii, mai ales cand ma asez jos, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa mergi la medicul ortoped ce sa faci cruci, habar nu aveti stati sa va plînge ti pe TPU, mergi la medicul de familie cerei trimitere la ortopedie si te duci la consultatie simplu, daca stai pe TPU nu vin medicii sa te caute, tu trebuie sa i cauti pe ei.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Cumpără 2 uleiuri de masaj: unul de purificare și unul de levănțică și mergi 10 ședințe la masaj general, apoi îmi spui dacă nu te simți ca în al nouălea cer! Vei fi ușor ca un puf! Numai bine!