| Eron a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, unde trebuie sa merg pentru a face niste analize ale articulatiilor, oaselor, sau ceva de genu, in urma caruia medicul sa-mi spuna daca am nevoie de anumite vitamine sau ce fel de vitamine(este vreun spital specializat in asa ceva sau toate spitalele au un cabinet si pentru asta?).Din cate m-am documentat de pe net, cred ca am osteoartrita, asa ca as dori o confirmare sau infirmare de la un medic si cum pot sa ma vindec, dar bineinteles ca nu am idee unde ar trebuie sa merg, la ce fel de medic etc.Ideea este ca nu am fost in viata mea intr-un spital(poate doar cand m-am nascut), deci nu stiu cum stau lucrurile, unde ar trebui sa merg, cat ar trebui sa platesc si chestii de genu.V-as fi recunoscator daca m-ati ajuta cu ceva informatii.Mersi anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Mergi la medicul de familie, ii spui ce crezi si sa te consulte si eventual il rogi sa iti faca o trimitere la ortoped happy Spor!