| andrei1616 a întrebat:

Am o durere de spate ..joasa in partea dreapta..prima data m-am gandit ca poate fii de la rinichii dar m-am gandit mai bine..si nu are cum ca beau 4 litrii de apa pe zii..chiar mai mult! vreau sa stiu ce am la spate in zona accea. poate fi o durere lombora joasa? cum o tratez acasa? nu sunt in tara si nu pot sa ma duc la medic. sper ca ma ajuti ..Multumesc! dau FUNDA! Va rog frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mădă_Mădălina_1998_R8rQ a răspuns:

Încearcă Voltarein, este un fel de gel, eu zic că ajută... însă încearcă să mergi la medic de îndată ce ai ocazia, s-ar putea să ai probleme cu, coloana