| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU. Este normal cand penisul e in stare erecta si incerc sa decalotez sa ma doara? Am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 anisori nu ai inca penis, cu un cuc care va continua sa creasca.
Ceea ce ai tu se cheama FIMOZA si se poate rezolva la orice spital de catre orice medic chirurg sau urolog.

Răspuns utilizator avertizat
| LifeLust a răspuns:

In unele cazuri nu se poate. Am avut barbati care aveau pielea prea stramta la varf ca sa se poata descoperi cand membrul era erect sau caz in care aveau pielea unita de varf printr-o membrana care se poate detasa prin taiere la medic.