| Schumaher98 a întrebat:

Se poate ejacula cu penisul in stare flască, adică te poți masturba dacă nu e in stare erectă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eventual te poti doar gadali.
tongue

| RAY a răspuns:

Pai visele umede ce sunt

| Violleta2022 a răspuns:

Daca este in stare flasca, nu poti sa ai erectie si nici eja culare!

| JackR a răspuns (pentru Violleta2022):

Se pare ca trebuie sa te contrazic din nou (crede-ma, nu o fac intentionat!), dar pentru ejacularea nu este obligatorie o erectie. Din nefericire, si reciproca este adevarata cateodata!

| Violleta2022 a răspuns (pentru JackR):

Ma rog, esti barbat si stii mai bine!

| JackR a răspuns:

Poti, dar cu ce te ajuta?! happy

| BIoody a răspuns:

Da desigur. daca iti freci capul si te uiti la filme x sau te gandesti la Maradona cand face dus merge treaba laughing