| anonim_4396 a întrebat:

Sfaturi practice pentru a adormi mai repede? Sau ceaiuri, pastile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Laba sau ulei de lavanda in candela de aromoterapie. Sau o carte. Ia citeste happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O tigaie în cap dry cooker.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce sa strici o tigaie asa buna? laughing

| Speranta12 a răspuns:

Apuca-te sa citesti articole sau o carte in varianta fizica sau PDF si dupa un sfert de ora ti se va face somn negresit laughing

| Speranta12 a răspuns:

Ai adormit bre?

| VictorJulien a răspuns:

Pune-ti castile si scrie pe Youtube rain and thunder, asculta asta si o sa adormi mai repede

| BlackLight1987 a răspuns:

Gânduri pozitive

| BilaRomânească a răspuns:

Ia un Nurofen, pentru mine merge

| Sonia822 a răspuns (pentru BilaRomânească):

Nurofenul da atacuri cerebrale, nu e suficient testat, la cursurile de prim ajutor te invata sa nu dai la bolnavi, si NU se ia noaptea, sau inainte de somn. Citeste prospectul, si nu intreba la farmacie, pentru ca au interes sa vanda

| Speranta12 a răspuns (pentru Sonia822):

Adevarat!

| Atlantic007 a răspuns:

Exercitii fizice