| elennaaa08 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste acel "instrument" pentru introdus ovule? Sau unde pot gasi? Am inteles ca vine in cutia unor ovule dar eu as vrea sa l cumpar separat..as avea nevoie sa stiu cum sa cer la farmacie. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Pentru ce iti trebuie?

| elennaaa08 explică (pentru CuriousStuff):

Pentru introdus ovulele, nu era logic? Dar nu am nevoie de ovulele in a caror cutie se gaseste.iar in cutia celor pe care le am cumparat nu exista.

| CuriousStuff a răspuns (pentru elennaaa08):

Nu eram surprins daca ziceai ca vrei sa-ti introduci orice altceva, am auzit si vazut multe...
Poti sa intrebi la farmacie exact de ce ai nevoie. Nu cred ca se vand separat acele instrumente, dar probabil farmacista o sa-ti recomande niste ovule care sa il aiba inclus. Si ai mai mari sanse sa geasesti asa decat sa ti se recomande niste ovule pe care sa nu le gasesti in farmaciile le unde locuiesti tu.