| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Stiti cumva daca carnea de pui pe gratar înrăutăteste acneea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E posibil din cauza tuturor hormonilor din mâncarea lor ca să-i facă să crească mai repede. dar acum fiecare reacționează la altceva, poate la fel de bine să fie și de la lapte sau dulciuri

| Simpatic a răspuns:

Nu,nu vad legatura.

| Nume6 a răspuns:

Care te-a mintit? carnea de pui e dupa pește cea mai buna proteină sanatoasa, cu foarte putin colesterol, e o proteina de calitate..Nu are legătura ce mananci cu acneea, cand nu o sa mai ai pubertate, adica vei trece de adolescenţă vei scapa total de acnee, pana atunci ca sa o mai ameliorezi iti recomand gel purifiant stop acnee de la gerovital face minuni.

| anarosca78 a răspuns:

Dacă e făcută calumea nu