| Bittersweet_8364 a întrebat:

Stiu ca pun aceeasi intrebare de 2 ori dar am uitat sa mentionez ca pe langa toate aceste simptome(dureri de cap, greata, ameteli, dureri de ochi) am si niste furnicaturi constante la spate, pe picioare, pe maini, dar mai ales la cap... ce vrea sa insemne asta? Cei care nu stiu despre ce e vorba am pus o singura intrebare aici pe site si chiar mi-as dori sa-mi spuna cei care au trecut prin aceste lucruri ce poate fii.Multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Senzatiile astea sunt la fel ca atunci cand te lovesti la nerv in cot, nu? Simti ca si cum te-a curentat. Este posibil ca ceva ce apasa pe nervi sa creeze aceasta senzatie, de multe ori acel ceva este un cheag de sange sau tesutul conjunctiv congestionat. Trebuie sa mergi la urgenta, nu poti amana pana luni, sa vada care este cauza, antibioticele n uau cu ce te ajuta daca tu ai o inflamatie ce preseaza pe creier. In functie de ceea ce se constata vor trebui sa iti administreze antiinflamatoare sau altceva.

| adriangabor92 a răspuns:

Durere de spate

| madaa_9439 a răspuns:

Serios ar trebui sa faci niste analize foarte amanuntite.nu e de glumit cu toate astea si loviturile la cap sunt foarte foarte periculoase.nu am trecut prin asta si chiar imi pare rau pentru tine.
Mai bine mergi acum la control decat mai incolo cand, Doamne fereste, poate fi mai grav.
Se poate sa iti fi fost afectat vreun nerv.
Succes si sa ne zici ce ai facut.

| Bittersweet_8364 explică:

Multumesc Madaa:*