| zzzzzzz1111 a întrebat:

Sunteti vrunul dintre voi dermatolog sau parinti ma puteti ajuta si pe mine ca nu mai suport acneea si colegi la scoala au inceput sa rada de mine anul trecut nu am avut-o asa de rau va rog crying.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| doctoressa a răspuns:

Ar fi bine sa consultati un medic dermatolog. Eu v-o recomand pe dna. dr. Ana Maria Forsea, Spitalul Elias. Informatii utile despre tratamentul acneei gasiti aici http://www.i-medic.ro/boli/acneea