| Deey95 a întrebat:

TPU

De un timp retin foarte greu lucruri. Un exemplu. La mine la munca am primit un telefon in care cineva a cerut o comanda de pizza. Mi- a dat numele pizzei dorite. Dupa ce am inchis receptorul, am uitat? (mai mult)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha,eu sunt curios ce ai facut cand ti-ai dat seama ca nu stii numele comenzii happy.

| vaporwave a răspuns:

ce trebuie sa facem ca sa primim si continuarea? cate raspunsuri sa iti facem?

| singuraticul90 a răspuns:

E de la oboseala si stres, ia o pauza

| CptPete a răspuns:

Ia in fiecare zi o lingura de magneziu...te ajuta cu memoria si stresul!