| Andrei6999 a întrebat:

Vreau sa stiu daca sangerarea din gura imi afecteaza grav cresterea in greutate..adica sunt slab si mananc foarte putin iar de multe ori dimineata ma trezesc cu sange in gura ceea ce-mi taie si mai mult pofta de mancare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

Ce sangerari ai tu? Mergi numaidecat la medic.

| Buzi213 a răspuns:

Probabil esti extrem de obosit sau ai probleme cu stomacul

| Andrei6999 explică (pentru Buzi213):

Nu lucrez nu stiu ce..doar aduc lemne in casa in fiecare zi si apa.dar imi creste pe langa o masea carne.ii gen 50 50 dinte langa carne ca ii crapata si ideea ii ca nu stiu dc im curge sange doar dimineata cand nu fac nimic iar cand mananc nu se intampla nimic

| Buzi213 a răspuns:

Cat sange pierzi pe gura?

| Andrei6999 explică (pentru Buzi213):

Sincer nu pot sa-mi dau seama clar am si senzatia ca inghit in somn si nu stiu dc imi apare strict dimineata sau in somn