| rougeMircea a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva.Ma doare acolo in partea dreapta de la picior putin mai sus si nu stiu daca am apendicita.
Ma doare doar cand ma misc.
Stiti daca am sau nu?[nu imi vin greturi sau ceva.]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danny22 a răspuns:

Nu,nu este apendicita poate pur si simplu ai depus prea mult efort fizic dar oricum te-as sfatui sa mergila doctor la un control

| rougeMircea explică (pentru danny22):

Merci ca azi am mers in excursie si am jucat fotbal poate de asta.

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Probabil nu e apendicita, trebuie sa ai dureri puternice de stomac si sa iti fie greata mereu.
Du-te la un control la medic si te va lamuri.
Multa sanatate.

| varcolaccc a răspuns:

Așteaptă si vezi daca durerea dispare, daca nu te poti apleca si te doare cand te apeși ar trebui sa te duci la medic.