| Dezmirean_Dennis_1905 a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare: Saptamana vitoare voi merge cu 3 prietene la una dintre ele acasa sa le gatesc ceva laughing mentionez ca nu prea mananca carne... Ce as putea face nu prea fitos si sa fie gustos(gatesc de ceva timp si sunt destul de priceput) multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Sarahara a răspuns:

Zacusca, paste cu sos de rosii si cu busuioc, paste quarto formaggi, ciuperci cu mozzarella la cuptor, musaca vegetariana, paella cu legume, cartofi frantuzesti...Mai sunt multe. Depinde si de cat de experimentat esti. Ideal ar fi sa gatesti o data acasa, sa te duci pregatit.

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Ceva paste cu fructe de mare?
Sau o pizza de casa?

| Daniela_Maria_1971 a răspuns:

Poti sa le faci paste colorate ( paste colorate, oua fierte, masline, atun de conserva si optional maioneza ); le faci repede, sint consistente...