| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,azi dimineata am mers sa imi sterg ochelarii la un momentdat m-am trezit cu lentilele in mana(sau ma rog cu jumatatile de rama, vreau sa precizez ca mi-s-a rupt partea aia care sta pe nas in 2 bucati stie cineva daca ii pot lipi cumva temporar?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Salut,

Cel mai sigur si mai bine este sa iti iei altele noi fiindca te poti rani din greseala daca le folosesti tot pe acelea... si alta data nu mai dormi cu lentilele la ochi... poti sa risti sa te ranesti la ochi si doamne fereste sa nu mai vezi. Fii mai atent.

| adrianbestboy98 explică (pentru RareşTPUro):

Eu nu dorm cu ele la ochi