| Skarr a întrebat:

Am cum sa ridic un produs resigilat de la altex? Adică scrie că produsul e in "depozitul... " Asta înseamnă că nu e la altex? Deci pot doar sa îl comand acasă nu sa-l și ridic?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, îl comanzi și îți vine acasă.

| Mirel4412 a răspuns:

Pai nu inteleg ce vrei sa faci, ca zici sa l comanzi acasa si sa nu-l ridici.
Daca il comanzi o sa ti vina prin curier ca oricare alt obiect sau daca dai rezervare in magazin poti sa l ridici din acel magazin

| Skarr explică (pentru Mirel4412):

Pe site ul Altex scrie că îl are resigilat in nu știu ce depozit Altex din Bucuresti. Dar depozitul ăla e la 100m de magazinul Altex. Și atunci ma gândesc că produsul e in depozit nu e la magazin Altex. Nu știu dacă merge să l ridic direct din depozit că nu pot sa dau rezervare sau ceva. Și atunci intrebam daca am cum sa fac sa l iau direct fara sa l mai comand. Sa nu aștept să vina câteva zile mai ales că mâine e duminică și nu lucrează curierii.

| Mirel4412 a răspuns (pentru Skarr):

Nu, nu poti sa faci asa. Iti dai seama daca fiecafe ar veni la depozit sa si ia ce vor? Trebuie sa dai comanda, sa se faca o factura, un nr de comanda, etc