| emil a întrebat:

Am si e o intrebare:
- pe miniprix plăteşti comanda când îţi vine acasă sau cu cardul?
Dau fundă. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Florin_6699 a răspuns:

Salut! sunt client http://www.miniprix.ro am facut comenzi cu plata (RAMBUS) adica la primirea produselor. cred ca poti plati si cu cardul daca doresti nu stiu inca nu am platit cu cardul la ei.
si eu am un magazin online vezi poate vrei si ceva de la mine http://www.abc-cosmetics.ro.im

4 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| chelie91ptm a răspuns:

Nu platesti nimic. am luat si eu

| Adinkra a răspuns:

Cand iti vine acasa prin firma de curierat

| Mirelutzapink a răspuns:

Hay poti plati facutura miniprix acasa cand vine nu cu cardul