| anonim346575 a întrebat:

Daca comand ceva si trasportul este prin curier platesc suma care scrie la produsul respectiv (de ex: iphone 5 pret 3000 lei
+50 lei livrare ) platesc exact cat scrie(adica 50 de lei la livrare la curier) sau se mai taxeaza si altceva cum ar fi greutatea daca e ceva greu?

Răspuns Câştigător
| Andutzu01 a răspuns:

Nu conteazawinking

3 răspunsuri:
| Andutzu01 a răspuns:

Daca nu ai platit iphonu platesti la primire 3050 lei dar daca l-ai platit dai direct 50 lei pentru transportwinking

| anonim346575 explică (pentru Andutzu01):

Deci platesc 50 e lei cat scrie la livrare nu conteaza unde ma aflu in ca partea a tari cat scrie atat platesc?

| mdaria a răspuns (pentru anonim346575):

Exact, nu conteaza unde te afli, e pret fix.

| Andutzu01 a răspuns (pentru anonim346575):

Nu conteazawinking