| Theona20 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de pantofi de la Benvenuti pentru banchet, insa mi-am dat seama ca mergea alta culoare mai bine la rochie.Panrofii sunt intacti nici nu am luat pretul de pe ei decat i-am probat in casa.Benvenuti accepta sa iti dea banii inapoi pe produs sau trebuie sa iti alegi altul in schimb?

Răspuns Câştigător
| BiancaT17 a răspuns:

Cred ca o sa te lase sa iti iei altul in schimb. Nu strica sa suni la ei sa intrebi, sigur au numarul pe site. Succes!

1 răspuns:
| Theona20 explică:

Pantofii*