| RoxanaY a întrebat:

As vrea sa cumpar ceva de rontait, ceva dulce, ceva pe care sa-l mananc atunci cand stau pe internet. Vreau sa cumpar si ceva pe care daca il mananc sa dureze ceva. Un exemplu ar fi popcornul, pufuletii, ciocolata...

Cele mai multe idei vor primi funda!

Răspuns Câştigător
| georgianasiiulia a răspuns:

Nu stiu spune-i mamei tale sa iti faca ceva dulce (gogosi, negrese etc) e mai sanatos. Mananca un mar, o para, o banana

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

In mod normal nu se mananca nimic atunci cand citim. Dar pentru ca exista si exceptii, iti recomand batoanele cu susan si miere. =P~ Numai sa nu mananci prea multe.
Exemplu: http://www.sanovita.ro/bonibar-baton-cu-susan-si-miere-6x35gr-129.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești pro gamer, Doritos. DOAR dacă ești pro gamer, că de nu e blasfemie la lord Gaben.