| Bella_5737 a întrebat:

Salut.As vrea si eu sa stiu ce se poarta anul acesta...geanta sau rucsac spuneti-mi si ce culori.Multumesc

2 răspunsuri:
| AndyNyappy5 a răspuns:

De la geanta te strambi. si eu vorbesc din experienta, in clasa a 8a m-am dus cu geanta. eram singura nebuna pe care o vedeai iarna in botine cu toc si geanta. mai bine un rucsac ceva, un ghiozdanel. e mai practic. merge si geanta, dar nu mereu mereubig grin.

| chocolatedream a răspuns:

Poti sa porti si geanta si rucsac -rucsacul poti sa il folosesti daca ai multe lucruri de pus in el iar geanta poti sa o folosesti cand ai de pus lucruri putine - dar arata mai bine cu o geanta si culorea la genta ar fi bine sa fie mob - bye! sper ca te-am ajutat