| George3313 a întrebat:

Este posibil sa vina politia doar daca comanzi de pe ekopiro? Nu vreau din auzite,vreau sigur, pe yt de exemplu cineva a facut un clickbait ca ar fi venit politia si dupa a zis ca e clickbait

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Conform legii 206/2015, produse pirotehnice categoria F4, T2 sau P2 poate cumpăra doar persoana cu competență profesională.

dacă n-ai, ai surprize după cum spui

| George3313 explică (pentru sierra1):

Pai da dar multi au comandat si nu au patit nimic si stiu legea.

| sierra1 a răspuns (pentru George3313):

Atunci comandă și tu chiar dacă nu ești persoana cu competență profesională.