| AlleSiAtat a întrebat:

Salutari, TPU! Stiti cumva unde pot gasi henna de cumparat? De preferabil, nearga. Oare se gaseste la supermarket-uri? happy
Multumesc anticipat! * fundita! *

Răspuns Câştigător
| Meli2000 a răspuns:

Nu am putut atasa linkul fara (spatiu) deoarece mai nou pe TPU nu poti trimite linkuri fara sa accepti ceva, asa cahttp://(spatiu)www.(spatiu)shopmania(spatiu).ro/q-henna-negru(spatiu), sterge scrisul ''spatiu'' si intra pe link.

| AlleSiAtat explică (pentru Meli2000):

Multumesc tare mult pentru link!

| Meli2000 a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Cu multa placere, scuze inca o data pentru spatii happy

4 răspunsuri:
| aleahimk a răspuns:

In supermarketuri mai mari gen Kaufland, Auchan, ori in farmacii, plafare.

| AlleSiAtat explică:

* neagra