| мιcυтѕαααα a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste nume de imprimante care sa fie ieftine si bune.(spuneti-mi si pretul lor si de la ce magazin as putea sa merg sa aleg una). Si inca ceva... Am auzit ca daca un tus de imprimanta este folosit rar se usuca. Cam cat timp daca nu este folosita imprimanta, i se usuca tusul? Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Http://www.compari.ro/imprimante-si-multifunctionale-c3134/f:hp,pret=1/
aici ai linkul pentru imprimante sub 540 ron

| vlad89c a răspuns (pentru vlad89c):

Poti alege si alte tipuri de imprimante, eu acum ti-am ales HP, dar poti bifa sa iti arate si de la alte firme.
daca vrei mai scumpe, poti bifa sa fie intre ce preturi vrei tu.

daca te-a ajutat ce ti-am zis, nu uita de fundita.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta imprimante pe www.emag.ro sau www.carrefour.ro incep de la 140 de lei si ajung si la 300 de lei. mai bine ia una cu 230 - 250 de lei cu toner pentru ca alea nu au tus ci carbuni pentru alb negru care se incalzeste si tipareste literele iar culoare tot din carbune dar cu pigmenti colorati care e folosit pentru poze si alte minunatii care le scoateti in color pe imprimanta.