| adrianmarin12 a întrebat:

vreau și eu puțin ajutor de la cineva. Ma poate ajuta cineva sa recuperez contul de Facebook al iubitei mele, a fost spart și nu mai pot face nimic eu. Ma poate ajuta cineva sa îl recuperez. Dacă e ceva și plătesc doar sa am acces la cont.
Va mulțumesc frumos

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, tu nici nu ai cum sa faci ceva, odata ce este contul ei.
ea trebuie sa contacteze FaceBookul si sa-si ceara contul inapoi, spunand ca este al ei.
I se va cere un document de identitate cu poza si niste interbari personale.
Toate astea sunt problemele ei, nu ale tale!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Contactezi Facebook si se rezova cu o poza de pe un act de idetitate.

| johnnny123 a răspuns:

"Ma poate ajuta cineva sa recuperez contul de Facebook al iubitei mele?"

Traducere: Cum sparg contul iubitei mele ca sa vad cu cine vorbeste?

| zilog a răspuns:

Ai buletin
tu ai facut acel cont?
ai dat datele reale cand ai facut acel cont?
Ia legatura cu ei si gata,
apasa pe recuperare parola
si pana la urma o sa iti ceara buletinul
e simplu
dai buletinul si in 4 secunde gata iti da drumu la cont

| Irinelp a răspuns:

Da il poți recupera, intri pe aplicația Facebook pe telefonul de pe care a fost conectată prietena ta, și cum nu mai este conectată undeva scrie recuperare cont, întra deci la recuperare cont si acolo alege cum vrei să îl recuperezi și aici ai două opțiuni, cu numărul de telefon si(sau) adresa de e-mail care au fost folosit la crearea contului și o să primești un cod de recuperare cont pe email sau mesaj, codul poate fi folosi o singură dată și într-un anumit timp. Chiar dacă este prietena ta nu ai voie legal să îi folosești contul Facebook fără acordul ei.

| adrianmarin12 explică (pentru Irinelp):

Faza este ca ea mi-a spus dacă pot și cel care a spart contul a schimbat absolut totul cu excepția numelui. În rest a schimbat tot

| Irinelp a răspuns (pentru adrianmarin12):

Da dar recuperarea contului se face de către persoana căruia aparține contul.