| andra3510 a întrebat:

Ajutooor! E urgent! Sunt fata, am 13 ani jumatate. Maine dau proba la fotbal ca sa ma inscriu intr-o echipa masculina. M-am antrenat foarte mult dar am mari emotii. Stiti cam ce m-ar pune sa fac?

Răspuns Câştigător
| HereToHelp a răspuns:

Daca stii ca te-ai pregatit, stai linistita. Indiferent ca faci mici greseli, ei vad daca meriti sau nu. Cel mai mult conteaza sa te concentrezi pe ce ai de facut, nu ai de ce sa ai emotii. E doar fotbalc, gandeste-te ca e doar un antrenament la care vrei sa dai tot ce poti. Baftaa

3 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Eşti fată şi vrei să te înscri într-o echipă masculină...hmm, interesant.

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Sfatul meu, uita de emotii, uita ca se uita cineva la tine. Fii relaxata. De mancat nu te mananca nimeni. Nu iti cere nici un antrenor sa fii perfecta.

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Ce ai facut la probe?