| cetin2 a întrebat:

Am 2 gantere de 6 kg in cat timp fac muschi?

9 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Poti sa tragi mult si bine... ai nevoie de greutati mai mari ca sa-ti faci muschii sa creasca.

| gocops a răspuns:

Pai ai deja muschi...toata lumea are

| Cosmin86 a răspuns:

Esti pe langa, du-te la sala si fa-ti o alimentatie ca lumea ( cel putin 4-5 mese pe zi ).

Sper ca stii ca cu 3 mese pe zi e aproape imposibil sa faci muschi.

De cele 2 gantere nu mai zic, sunt inutile, ori lucrezi cu greutati serioase si aparate, ori te apuci de sah.

| greyhound a răspuns:

Poate intr-o luna, poate niciodata

| Weider a răspuns:

Depinde cum lucrezi, de organismul tau si ce mananci. Daca vrei sa faci numai biceps o sa arati urat! Iti recomand sa te duci la sala sa ai muschi pe tot corpu, nu numai pe biceps, asa nu atragi fetele ca scuipa pe tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Sk1j4 a răspuns:

Cu 2 gantere de 6kg?
Nu vreau sa te descurajez dar nu o sa faci NICIODATA.
Ai 16 ani deci 6kg zic eu ca e putin.
Si nu faci nimic doar ridicand acele gantere.Greutatea mai trebuie schimbata deoarece muschiul de la un timp se obisnuieste cu acea greutate pe care o ridici. Oricum e bine ca macar incerci.

| cetin2 explică:

Pai de 4 luni trag