| Cabul a întrebat:

Am inceput sa iau Danabol DS de 10 mg pastila de o saptamana. Iau 3 pastile pe zi, una dimineata, una cu o ora inainte de sala si ultima imediat dupa sala. Sambata si duminica cand nu fac sala trebuie sa iau pastilele sau nu? Si vreau doar sa stiu daca ma ingras sau daca slabesc de la aceste pastile, am putina burtica. Beau foarte multa apa pe zi si am pofta de mancare. Trebuie sa mai combin cu ceva ca sa mai dau jos din grasime sau sa continui asa?

12 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Deci tu iei probabil cel mai nenorocit steroid aparut pe piata SI NU STII CUM SE IA? si faptul ca NU SE IA SINGUR? steroizii nu se iau dupa cum vrea capul tau, aia se iau impreuna cu hepato-protectori si alt steroid. danabolul nu se ia singur, se fac cicluri pre si post steroizi. tu ai ales sa fii retard pe bune, serios.

| Cabul explică (pentru JohnnyBi):

Pai spune ce trebuie sa mai iau pe langa, ca de luni incep cum este ok. Ca nu stiu pana mea. Nu m-am informat.

| Cabul explică (pentru JohnnyBi):

Pai ce trebuie sa iau pe langa steroizi mai exact? Spune ca sa stiu, ca de luni incep cum trebuie. Sa imi dai si un site de unde pot cumpara ce mai trebuie.

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cabul):

No ca tu esti batut in cap. NU IEI STEROIZI. asta era ideea

| NDC12 a răspuns (pentru Cabul):

TU NU INTELEGI ca la varsta ta nu ai nevoie de steroizi? Iti explica omu sa intelegi oricat ai fii de prost si tu mai intrebi ce trebuie sa iau pe langa, deci tot iei. Perfect, ia si o sa te dai cu capul de pereti in cativa ani, poate si mai repede.

| florynmondialul a răspuns (pentru Cabul):

Fratelo! nu consumi danabol fara liv52 care protejaza ficatul! combina danabol cu deca-durabolin pentru rezultate mai mari si mai putine efecte secundare! nu consumi mai mult de o luna! dupa ce ai terminat ciclul iei proviron ca masa acumulata sa nu scada semnificativ! iar dupa aceea incepi un ptc!

| florynmondialul a răspuns:

Cat despre site : steroizi.ro

| pisulika a răspuns:

Trebuie sa iei si cand nu faci sala! doar ca trebuie sa mananci mai mult, am un coleg care o loat danabol si intr-o luna jumate s-o facut imens. dar o luat si ceva proteine pe langa + ca o mancat multa carne. Macar daca iei baga si medicamente pentru ficat. El o loat si supradoza 75 miligrame pe zi 1 sapt. si dupa s-o plans ca il doare ficat laughing

| Cabul explică (pentru pisulika):

ID; alex_ciprian96 Sa vorbim mai multe, mersi.

| NDC12 a răspuns (pentru pisulika):

Si tu ar trebui sa iei o carte de gramatica si sa iti dai cu ea in cap pana cand te faci si tu imens, si inveti sa scrii corect.

Prietene, nu e chiar asa simplu, iau danabol si mai iau niste medicamente pentru ficat pe langa, si n-o sa am probleme, daca ar fi asa simplu nu crezi ca ar lua toata lumea?

| Cosmin86 a răspuns (pentru NDC12):

Nu ai ce sa-i convingi, tipul ala Cabul ia steroizi = e PROST DE BUBUIE.

Un sportiv INCAPABIL, un RATAT care nu e bun de nimic.

Cu asemenea oameni n-ai ce vorbi.

| pisulika a răspuns (pentru Cabul):

App Colegumeo nu a loat Danabol DS. A loat Danabol asteastea https://www.google.ro/......ps?/search