| Seby2252001 a întrebat:

Am început un challenge, sa fac timp de 100 de zile, 100 de flotari pe zi. Deja sunt la a cincea zi si încă mă țin de challange. Am 14 ani si am cateva dileme. In momentul actual am 1.68m si undeva la 55 kg. Mi-ar putea afecta cumva înăltimea? Va creste mult masa musculară?

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Nu, flotari nu egal cu nu mai cresti. flotari egal cu muschi

| Cosmin86 a răspuns (pentru dinaprilie):

Serios? Cu niste amarate de flotari si probabil o alimentatie "de om normal" tu spui ca pui muschi? Apuca-te de sah.

| dinaprilie a răspuns (pentru Cosmin86):

*arsh de aici.te caut eu daca am nevoie.

| Cosmin86 a răspuns (pentru dinaprilie):

Esti doar un copil pampalau si firav, care crede ca flotari=muschi, nu?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce e ala "challange"? Cuvantul asta nu exista in engleza. Tu nu stii sa scrii?

| Seby2252001 explică (pentru Cosmin86):

Challenge*, mai greseste omu. nu ai ce face cu viata ta, decat sa corectezi? te simti mai bine acum?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Seby2252001):

Normal ca ma simt mai bine, ca ai scris cuvantul ala gresit si la intrebarea trecuta.

Si vezi ca e cam prost challenge-ul ala, muschii se dezvolta in zilele de pauza, e o mega-prostie sa-i antrenezi zilnic.

| Seby2252001 explică:

Challenge*