| Siksaksok a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! am 16 ani si tocmai am comandat o rozera pe internet si am dat numarul de telefon al bunicului(locuiesc cu bunicii) si joi va sosi comanda la posta. ce pot sa fac sa nu afle de rozeta? pot sa ridic pachetul eu de la posta? Ca pe site scria ca trebuie sa am 18 ani.

Răspuns Câştigător
| Elli9Sweet a răspuns:

N-ai vreun prieten de 18 ani cara sa faca asta in locu tau? Da cred ca poti si tu ca dor eu is mai mica si am ridicat de la posta un pachet numa cati traba buletinu

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Mergi la posta cu buletinul bunicului, daca e pe numele lui, chiar daca n-ai primit recipisa si spui ca bunicul e in spital daca te intreaba, pe urma a doua zi astepti recipisa si o arunci.cam in 2-3 zile ajunge pachetul de cand ai comandat.

| mihnulet a răspuns:

Pai poti sa inventezi ceva casa stai pe afara si eu merfa pe ascuns

| Siksaksok explică (pentru mihnulet):

Pai pot sa ridic pachetul de la posta daca nu am 18 ani?

| mihnulet a răspuns (pentru Siksaksok):

Atunci pune pe cineva sa iti ia pachetul in afara de bunici

| Siksaksok explică (pentru mihnulet):

Da am un prieten care sa poata ridica pachetul dar... daca nu e pe numele lui merge?

| Mery_Merula_1975 a răspuns:

Da adresa mea marius si te rezolv eu imediat