| bleakk a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de exercitiile fizice? Vreau sa fac 2 serii:Una de dimineata care consta in 2 "ture" de abdomene de cate 60 (120 total) si 3 "ture" de flotari de cate 20 (total 60) si seria de la ora 16-17 care este asemanatoare.Doresc sa fac constant(zi de zi-si poate sa fac din ce in ce mai multe) aceste serii si sa le fac.Si intrebarea este: Pentru o dezvoltare buna a masei musculare:abdomen-brate, cand este bine sa mananc inainte de exercitii (cu 30min-1 ora) sau dupa exercitii (la 30min-1 ora)? Si ce sa consum?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ala e antrenament ce faci tu? rolling on the floor

Apuca-te de sah

| MrOvidiu a răspuns (pentru Cosmin86):

Cu raspunsul tau nu il ajuti mai deloc ba chiar il descurajezi, mai bine dai un sfat bun care sa il ajute ca vad ca te pricepi la culturism.

| Cosmin86 a răspuns (pentru MrOvidiu):

I-a dat dyk3yy un sfat bun, eu doar i-am zis ca e aiurea cum se antreneaza... si chiar e

| bleakk explică (pentru Cosmin86):

laughing ho ma ca ma duc la sala:d

| dyk3yy a răspuns:

Nu ai sa pui masa musculara dar din flotari si abdomene si nu se face in fiecare zi. Daca faci in fiecare zi faci supraantrenament. Mai bine te duci la sala.