| Liviu321 a întrebat:

As dori sa ma apuc de sala. Din pacate nu am cu cine sa ma duc si sincer nu prea stiu ce pot sa fac. Îmi puteți da un antrenament ori sa mi spuneti ce trebuie sa fac pentru a creste in masa musculară având in vedere ca nu prea sunt dezvoltat la 20 de ani, 169/55 kg

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Cand te duci la sala in prima saptamana faci circuit, adica lucrezi fiecare grupa de muschi cate putin la un aparat sa nu te fortezi. Dupa poti incepe un program normal de sala: luni piept-biceps, marti picioare, miercuri spate-triceps, joi pauza, vineri umeri-trapez. Daca mai e ceva iti raspund.

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Ziua1tongueiept+triceps
Ziua2tongueicioare
Ziua3:Spate+Biceps

| aurelian087 a răspuns:

Te ti de sala vreo cativa ani si vei creste in masa musculara, asta trebuie sa faci.