| anonimaaa01 a întrebat:

As vrea sa merg la padure sa alerg cu ghetele kangoo dar imi e teama ca o sa rada lumea de mine. Am mai vazut fete la padure care alergau cu ghetele dar mie imi e rusine...nu stiu :'(
ce sa fac, va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Nu prea inteleg. De ce sa rada? Toata lumea le foloseste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce probleme ai si mataluta...,.

| Mary012 a răspuns:

Lasa ce zice lumea asa eram si eu daca o fi daca o pati daca o rade, daca s-o uita fi increzator in tine.Cum de fetele alea radea nimeni nici de tine nu o sa rada.Du-te in ghete.

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine? Daca tu te simti bine in pielea ta, fa-o! :*