| Ioneeeeela a întrebat:

Bună :*. Am 15 ani şi am şi eu o problemă. Sunt mai plinuţă şi până acum nu am avut niciun prieten. Nu ştiu, dar mă gândesc, ca e din cauză că sunt mai plinuţă. E adevărat? Puteţi să îmi daţi nişte sfaturi? happy #fundiţă

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu e adevarat, am vazut si fete mai plinute care au iubit, cine te place, te place asa cum esti.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia e cauza, nici aia slabi nu au

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asta e problema.în plus ai 15 ani, ai timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asta ar putea fi una din cauze. Un sfat, slabeste!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

In primul rand, ai 15 ani! De ce iti faci astfel de griji la 15 ani?straight face Doar pentru ca Xuleasca a avut 10 "iubiti" pana acum?
Conteaza foarte mult sa te simti bine in pielea ta. Nu neaparat ca sa fii atractiva pentru baieti, dar pentru ca te ajuta in relatiile cu ceilalti, vei avea incredere in tine, vei profita de toate sansele oferite, sa nu mai vorbesc de sanatate. Ar fi bine sa lucrezi un pic la imaginea ta, cat sa te simti tu bine, sanatoasa, energica si tanara happy
Lasa baietii, ai destul timp de relatii. Deocamdata, de ce sa te complici?

| Rainmaker a răspuns:

Buna Ionela! Cred ca problema ta este mai mult de natura psihica decat fizica.Cunosc foarte multe fete "plinute"care au multi prieteni.Nu trebuie sa te gandesti la "defectul"tau ca la o infirmitate.Pur si simplu, incearca sa-ti compensezi lipsurile fizice prin caracter.Fii o persoana cumsecade, altruista, vesela si comunicativa si ai sa vezi ca oamenii te vor asimila mult mai repede in anturajele lor. Daca tu insuti nu te placi, ce pretentie poti avea ca altora sa le placa de tine?

| Paulvasile10 a răspuns:

Nu cred asta, fiecare om are ideile, dorintele lui, poate nu vor acum o relatie! spun asta din experienta mea!