| horia85 a întrebat:

Am 16 ani, sunt baiat, 1.70 si 60 de kg. As vrea sa ma mai ingras. Vreau totusi sa mentionez ca sunt sportiv. Fac handball de performanta de vreo 4 luni. De cand m-am apucat am inceput sa slabesc. As dori sa stiu ce as putea face.

8 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Vrei sa te ingrasi? Eu zic ca esti ok, eu am 18 ani 1.93 si 90 Kg si vreau sa dau jos vreo 10...

Răspuns utilizator avertizat
| E7060026 a răspuns:

Eu ti as propune sa nu fumezi, sa nu bei alcool, tinete tot de sport ca nu ati face rau.Cumparati relaxenton acest aparat te va ajuta cu siguranta.

| horia85 explică (pentru E7060026):

Am uitat sa precizez ca nu fumez si nu consum bauturi alcoolice.

| Bujo27 a răspuns:

In paralel cu sportul pe care il practici, mergi la sala si ia si niste proteine. Asta iti stimuleaza pofta de mancare si pui pe tine "frumos". Multa bafta happy

| secilia a răspuns:

Opereazate 00;

| horia85 explică:

Poolhandball vreau sa-ti spun doar ca am antrenament in fiecare zi, de aceea am spus de performanta pentru ca eu daca as juca o data la 4 zile cu prietenii nu ar fi de performanta, deci la asta m-am referit. Fac si sala, proteine nu am luat. Sunt la CSS Sibiu juniori 2. Vreau sa adaug faptul ca caterinca unora nu am ajuta cu nimic. A12NDRA cuvantul romanesc"handbal" vine din engleza "handball" de aceea am scris asa. am mai spus odata, nu am nevoie de caterinca