| Martinovicideiam a întrebat:

Am 17 ani mai am vreo sansa ma apuc de mma sau ufc?

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Haha laughing mai bine documenteaza-te inainte. UFC-ul este o gala in care se tin meciuri de MMA.
Nu e tarziu, ai timp, si eu tot la 17 ani m-am apucat si am recuperat destul de repede tot pentru ca mi-a placut foarte mult. Si da, sunt si fata laughing)

| Martinovicideiam explică (pentru Mihaelablabla):

Si ai putea sa-mi dai un sfat cum sa incep?

| Mihaelablabla a răspuns (pentru Martinovicideiam):

Cauta o sala de antrenament din oras. Singur nu vei putea face nimic, ai nevoie de indrumare si de parteneri.

4 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Apuca-te linistit de MMA.

| Mejdej a răspuns:

Mma iti spun eu. Este un sport de contact foarte frumos dar ai grija te poti si accidenta foarte urat. Bafta