| Go3 a întrebat:

Am 16 ani ai vrea sa ma apuc de fotbal.am vreo sansa(portar)

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Eu am un coleg in scoala care este portar de la 10 ani, doamna director este de acord cu el, il i-a in echipa alaturi de colegii multi mai mari, si nu joaca jocuri cu copii sub 11 ani ci cu copii mult mai mari si le apara, nu prea coonteaza varsta ci daca ai au nu talent, daca te pricepi si daca poti face fata stresuluibig grin

1 răspuns:
| Katy_2076 a răspuns:

Daca iti doresti sigur ca orice vis se va indeplini. succes! big grin