| madu93 a întrebat:

am o intrebare. Vreau sa-mi lucrez un pic corpul, prin exercitii, fara sala. Mi-ati putea da un exemplu de exercitii? Mentionez ca sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
Cauta si alte videoclipuri pe canalul acela, o sa gasesti ce cauti.

| madu93 explică (pentru CM7YRE):

Mersi mult! happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru madu93):

Pentru ce, pentru ca ti-a dat cel mai stupid antrenament posibil? straight face

apucati-va de sah amandoi

| madu93 explică (pentru Cosmin86):

Pentru ca a incercat sa ma ajute tongue daca stii tu, zi tu un antrenament mai bun tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru madu93):

Nu ai google sau youtube?

ia cauta pe youtube : calisthenics

Si un antrenament dureaza 1 ora, nu 8 minute.

O ora, si apoi 1-2 zile pauza. Muschii se dezvolta in zilele de pauza.

| madu93 explică (pentru Cosmin86):

Mersiwinking ba da am, dar nu stiam denumirile si alea, ca daca stiam nu mai intrebam pe aici tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru madu93):

Mai gasesti sub numele de "street workout"