| ghicicinesunt a întrebat:

Buna am si eu o intrebare fac de ceva timp abdomene si exercitii de genul asta dupa ce termin exercitiile mi se vad patratelele dar sa zic peste o zi nu se mai vad asa bine ce sa fac?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Lasa ma abdomenele, ia un marker si fa-ti cate patratele vrei, ca o sa ajungi sa joci X si O cu iubita ta pe burta la tine.

| apocalipso1994 a răspuns:

In momentul cand faci exercitiile fizice muschii zonei respective se contracta si se umfla de asta se vad mult mai bine atunci.insa peste ceva timp muschii se "relaxeaza" si nu mai ies atat de mult in evidenta, oricum daca te tii de treaba iti spun ca o sa se observe...