| LittleCoco a întrebat:

as dori sa practic un sport sau sa fac ceva pentru ca nu mai merge asa, sa stau si sa observ cum imi scade stima de sine... puteti sa-mi dati cat mai multe idei? Mi-ar fi de mare ajutor...
P.S: Nu am prieteni care m-ar ajuta deci vreau ceva care pot sa fac singura acasa sau la o sala de antrenament cu alti copii...

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maryus24 a răspuns:

Inot, tenis de camp, baschet, fotbal, gimnastica, eu personal ti-as recomanda inotul te face sa te dezvolti foarte bine, altele ar mai fi jogging,

| robytzu96 a răspuns:

Pai incearca hand-ball. Daca esti fata. Incearka sa alergi dimineata cel ptin 30 min! Potii incerka basket-ul la care o sa si te inaltii! Bafta

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Ar fi fost bine daca specificai ce varsta ai. Cea mai simpla metoda de a slabi este alergatul, dar trebuie asociat cu o dieta( adica sa nu mananci dupa ora 18 decat fructe, fara paine, fara "prajeli" si cat mai putine "fainoase).
Acuma, daca esti mai "grasuta" iti sugerez un abonament la o sala de fitness, unde un instructor va avea grija de tine!

| LittleCoco explică:

Am 15 ani, 1, 62 m si 48 de kg

Răspuns utilizator avertizat
| LittleCoco explică (pentru radumstain):

^^ ba sigur ca da, multumesc

| Caesar56 a răspuns:

De exemplu karate daca esti mai inalta de 1 56 baschet tenis de masa handbal

| biby39 a răspuns:

Poate iti plac sporturile ca: voleiul, handbalul, atletismul, baschet, tenis sau dansurile (indiferent de ce gen... sportive, moderne, populare, de strada, etc.)...sunt foarte antrenante si se practica in echipehappy.

| andreiutz92 a răspuns:

Incearca inotuL sau atletismus, aceste 2 sporturii iti dezvolta extrem de frumos corpul