| HellKnight a întrebat:

Buna,as vrea sa incep sa fac niste exercitii fizice sa imi maresc musculatura si sa prind forma. treaba e ca nu stiu cu ce sa incep si nici timpul nu prea imi permite avand in vedere ca lucrez de dimineata pana seara, am cautat pe net si zicea ceva de serii repetari si nu mai stiu ce, dar nu imi zicea ce anume sa fac si cum sa fac... rog pe cineva care cunoaste sa imi dea un program si ce exercitii ar trebui sa fac, as vrea sa lucrez pieptul, abdomenul si bratele. nu conteaza daca e nevoie de efort mai exagerat sunt dispus sa il fac pentru a obtine rezultate cat mai repede...

1 răspuns:
| Matrixy a răspuns:

Cumpara-ti un abonament la sala. Cauta pe youtube exercitii pentru fiecare grup de muschi pe care vrei sa-l antrenezi.