| anamaria82726 a întrebat:

.azi am avut o zi foarte aiurea. Am sperat foarte mult la un lucru si n a iesit asa cum trebuia. Am fost la handball si in fine trebuia sa mai fie începatoare in echipa, am fost foar eu.a fost foarte jenant, nu mai am chef sa explic ca iar ma deprima. Frate cum sa scap de gândurile astea? Toata ziua m-am simtit aiurea si imi vine sa plâng incontinuu zici ca iar intru in depresie

6 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Și care-i tragedia dacă ești începătoare? Ți se pare că s-a dus cineva acolo învățat?

| anamaria82726 explică (pentru Dalmore):

Nuu, eu nu am spus toata povestea practic. Ca am mai povestit si nu mai am chef sa rememorez ca m-am simtit prost din mai multe motive

| Adrian5575 a răspuns:

Eu cand sunt deprimat, ascult manele. Incearca si tu.

| anamaria82726 explică (pentru Adrian5575):

Multumesc! O sa tin cont♡

| IonutPetre12 a răspuns:

Colegii tai înțeleg că ești la început. Toata lumea a fost la inceput in orice domeniu. Depinde de tine cat de mult iti dorești să te dezvolti. O sa ajungi la nivelul lor sau peste cu ușurință daca exersezi.

| Adrian7art a răspuns:

Bună 325565... happy.
Cu toții avem zile aiurea si mai puțin satisfăcătoare.dar așa e normal..altfel cum ai știi să te bucuri de cele bune!?
Capul sus și cu zâmbetul pe buze! happy